UUS LÄHENEMINE LIIGESTE RAVILE!


MEIE VÕIMLEMINE SOBIB KÕIGILE!
See on nii eakatele kui ka noortele, nii ülekaalulistele kui ka neile kes lihtsalt soovivad parandada oma kehahoiakut ja liigeste tervist, vabaneda valudest liigestes ja vaevustest lihastes.
See võimlemine on meil eelkõige mõeldud just alakehale, puusadele, jalgadele, põlvedele, labajalgadele, aga ka ülaseljale, õlgadele ja kaelale. Kestab 45 minutit sisaldades soojendust kogu keha peamistele liigestele ja lihastele ning vastavalt graafikule erinevad harjutused  alakehale ja puusadele, reitele ja säärtele.

MEIE VÕIMLEMINE POLE FÜÜSILISELT RASKE.
Kuigi algul võib ta tunduda keerulisena, sest me teeme harjutusi erinevalt tavapärasest võimlemisest. Aga pole vaja muretseda! Me õpetame kuidas treenida ja seda nii võimlemissaalis, kui ka kodus.

VUNDAMENT.
Igal korralikul majal on vundament, millele on ehitatud sellele vastav hoone. Igal puul on juured, mis hoiavad teda sirgena püsti ja varustavad teda toitainetega. Kuid oluline on just see, et kuhu on see vundament ehitatud või kus asuvad selle puu juured! Kui see pinnas on nõrk, pehme, vajuv, siis ka vundament mureneb, seintesse tekivad praod, aknad purunevad, katus vajub viltu. Kui selles pinnases pole piisavalt toitaineid ei saa ka puu korralikult kasvad.

SAMA ON KA MEIE, INIMESTEGA!
Inimese vundamendiks on puusad! Ja aluspinnaseks on jalad. Kui aga jalad ja tuharad on nõrgad, siis on üsna loomulik, et puusadest ülalpool asetsevad üksused satuvad ebastabiilsesse asendisse ning neisse tekivad pinged. Neid pingeid tunneme me valuna. Need valud võivad tekkida nii alaselga kui õlgadesse, nii puusadesse kui kaela.

VUNDAMENDI KINDLUSTAMINE
Selle võimlemise eesmärgiks ongi meie vundamendi kindlustamine, ehk siis alakeha, tuharate, reite, säärte ja labajalgade tugevadamine. Nende lihaste tasakaalustamine, nii lõdvestamine kui toniseerimine. Otsime üles uinunud lihased, äratame ja turgutame neid elule. Tutvustame neile uusi toimimise võimalusi ning aitame sellega kaasa liigeste tasakaalustamisele.

SELLE TULEMUSEKS ON KEPSAKAM KÕNNAK,
HEA ENESETUNNE JA UUED SÕBRAD!

Nõuandeid saab kohapeal ja ka eraviisiliselt. Vajadusel massaaž või vastav teraapia.
Õppides neid harjutusi meie juures, saate neid varsti järele teha ka kodus või töö juures!
Võimlemistunnid toimuvad esmaspäeviti algusega kell 10.00 ja neljapäeviti kell 15.00 neljanda korruse võimlemissaalis (418) ning kestavad 45 minutit.

VÕIMLEMISEGA VALUDEST VABAKS!

lihasvaludest lahti ilma ravimiteta, lihasvaludest vabaks, lihaskrambid, spastilised valud, tuim valu, liigese põletik, lihasnõrkus, jäikustunne lihastes, lihased valutavad, lihastundlikkus, valusündroom, kaelavalu, neck pain, kael on kange,kael on valus, kael ragiseb, närvivalu, kiirgab kätte,reuma, radikuliit, kaelatrauma, müalgia, külmunud õlg, õlavalu, õlg on valus, käsi on jõuetu, käsi on valus, turi on pinges, lihasvalu kaelas, tennisisti küünarnukk, epikondüliit, golfi küünarnukk, küünarnukk on valus, ei saa kätt keerata, karpaalkanali sündroom, randmevalu, õlatrauma, näpud on nõrgad, ranne valutab, näpud ei liigu, sõrmed surisevad, sõrmed surevad, lihasvalu käes, lihasvalu õlas, abaluu vahelt valutab, seljavalu, selg valutab, alaselja valu, alaselg valutab, valu alaseljas, valu kiirgab jalga, seljatrauma, valu küljes, kummardades on valus, lihasvalu seljas, selg väsib, seljas pistab, närib kogu aeg, võtab jala alt ära, keerates on valus, ribide vahelt valus, küljes pistab, ishias, tagumikus pistab, ristluu valutab, puusas valu, puusas närib, valu ei lase elada, jalg tõmbab krampi, jala lihased kisuvad krampi, põlvetrauma, jalad kanged, jalad ei paindu, põlv valutab, jalg ei lähe sirgeks, jalale on valus toetuda, sääremari kisub krampi, pahkluu välja väänatud, lihasvalu jalgades, jalad surisevad.
Ravimassaaž, ravivõimlemine, manuaalteraapia, kiropraktika, osteopaatia, liigeseravi, operatsioonijärgne, taastumine, traumast taastumine, teraapiline massaaž, lihasvalu, liigesevalulihasvaludest lahti ilma ravimiteta, lihasvaludest vabaks, lihaskrambid, spastilised valud, tuim valu, liigese põletik, lihasnõrkus, jäikustunne lihastes, lihased valutavad, lihastundlikkus, valusündroom, kaelavalu, neck pain, kael on kange,kael on valus, kael ragiseb, närvivalu, kiirgab kätte,reuma, radikuliit, kaelatrauma, müalgia, külmunud õlg, õlavalu, õlg on valus, käsi on jõuetu, käsi on valus, turi on pinges, lihasvalu kaelas, tennisisti küünarnukk, epikondüliit, golfi küünarnukk, küünarnukk on valus, ei saa kätt keerata, karpaalkanali sündroom, randmevalu, õlatrauma, näpud on nõrgad, ranne valutab, näpud ei liigu, sõrmed surisevad, sõrmed surevad, lihasvalu käes, lihasvalu õlas, abaluu vahelt valutab, seljavalu, selg valutab, alaselja valu, alaselg valutab, valu alaseljas, valu kiirgab jalga, seljatrauma, valu küljes, kummardades on valus, lihasvalu seljas, selg väsib, seljas pistab, närib kogu aeg, võtab jala alt ära, keerates on valus, ribide vahelt valus, küljes pistab, ishias, tagumikus pistab, ristluu valutab, puusas valu, puusas närib, valu ei lase elada, jalg tõmbab krampi, jala lihased kisuvad krampi, põlvetrauma, jalad kanged, jalad ei paindu, põlv valutab, jalg ei lähe sirgeks, jalale on valus toetuda, sääremari kisub krampi, pahkluu välja väänatud, lihasvalu jalgades, jalad surisevad.
Ravimassaaž, ravivõimlemine, manuaalteraapia, kiropraktika, osteopaatia, liigeseravi, operatsioonijärgne, taastumine, traumast taastumine, teraapiline massaaž, lihasvalu, liigesevalu


google-site-verification: google18dde0ddca4819df.html